طراحی مجتمع تجاری با معماری ایرانی

خدمات تخصصی طراحی معماری، دکوراسیون داخلی، نما و منظر


     معماری، هدیه ای الهی از جانب خداوند به بشریت است که در طول تاریخ همواره با عواملی نظیر فرهنگ، اقلیم، اقتصاد و مصالح موجود در هر سرزمین آمیخته بوده است. در این میان، معماری سرزمین ایران با دارا بودن تاریخی چندهزار ساله از غنای زیادی برخوردار است که در طول هزاران سال، سیر تکاملی خود را طی نموده و در دوران پس از اسلام به اوج خود رسیده است. این معماری حاصل تکامل و انتقال نسل به نسل تجربیات هنرمندان و اندیشمندان و بزرگان این ملت است.اما، آنچه در سال های اخیر مشهود است انزوای روزافزون این هنر اصیل و ارزشمند، تقلید و کپی برداری های نابجا و نهایتا اجرای سبک هایی بی هویت و بدون در نظر گرفتن عوامل سرزمینی می باشد.
با این وجود، گام هایی در گوشه و کنار برای احیای مجدد هنر معماری ایرانی دیده می شود که در این میان، «آتلیه هنر و معماری نور» با پشتوانه سال ها مطالعه و تحقیق پیرامون این موضوع، با رویکردی معناگرا در ورای حجم و فرم سعی بر آن دارد تا با بکارگیری معماری ایرانی در عرصه ها و کاربری های مختلف، در این راستا حرکت نماید که تعدادی از طرح ها و اتود های اولیه در این وب سایت قابل مشاهده هستند.
آتلیه هنر و معماری نور، در زمینه های مختلف طراحی معماری نظیر طراحی پلان و نقشه های فاز ۲ و فنی، طراحی دکوراسیون داخلی و نما، طراحی لنداسکیپ و فضای سبز با کاربری های مختلف نظیر مسکونی، تجاری، اداری، خدماتی، تفریحی، آموزشی و … آماده همکاری و تعامل با کارفرماها، پیمانکارها و شرکت های ساختمانی می باشد.

طراحی مجتمع تجاری با معماری ایرانی
طراحی مجتمع تجاری با معماری ایرانی

خدمات تخصصی طراحی صنعتی و محصول، تولید نمونه اولیه و خدمات طراحی سی ان سی


     با پیشرفت روزافزون روش های ساخت و تولید و استفاده از ابزارهایی همچون CNC و پرینترهای سه بعدی، آتلیه هنر و معماری نور با پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی و کار با نرم افزارهای مختلف سه بعدی، دارا بودن تیم طراحی مجرب و کارگاه ساخت و تولید مجهز به انواع دستگاه های سی ان سی و پرینتر سه بعدی، آماده ارائه خدمات ذیل می باشد:
– طراحی صنعتی محصولات و تولیدات مختلف
– تولید نمونه اولیه قطعات و محصولات طراحی شده
– ارائه خدمات طراحی و مدلسازی سه بعدی به انواع کارخانجات و تولیدی ها در زمینه های مختلف طراحی لوازم یدکی، قطعات صنعتی، مبلمان، مصنوعات سنگی، فلزی، چوبی و غیره جهت تراش و فرز سی ان سی و پرینت سه بعدی

سی ان سی رومیزی استودیو نور
سی ان سی رومیزی استودیو نور

خدمات تخصصی شبیه سازی سه بعدی معماری و صنعتی ، تولید انیمیشن ، تیزر و جلوه های بصری


      آتلیه هنر و معماری نور، در حیطه های گسترده گرافیک کامپیوتری (CGI) آماده ارائه خدمات ذیل می باشد:
– شبیه سازی و پرزانته معماری سه بعدی
– تولید انیمیشن های معماری
– شبیه سازی معماری به صورت گردش مجازی، بازدید مجازی سه بعدی ریل تایم و واقعیت افزودنی
– مدل سازی سه بعدی و رندرینگ دستگاه ها و قطعات صنعتی
– تولید انیمیشن های صنعتی و نمایش نحوه عملکرد محصولات مختلف
– تولید نرم افزارهای شبیه ساز کار با قطعات و محصولات مختلف به صورت تعاملی
– تولید انیمیشن های داستانی
– تولید تیزر و فیلم های تبلیغاتی
– طراحی جلوه های بصری فیلم و سریال (VFX)

مدل سه بعدی خودروی ژیان
مدل سه بعدی وایرفریم خودروی ژیان
نظرات بسته شده است